Karel-Panasonic-Ttec-Siemens Satıcı ve Servisi

Bilgisayar Çözümleri: ADOBE CREATIVE CLOUD ÇÖZÜMLERİ

Özet

Multitek santral iletişim

Adobe Creative Cloud çözümleriyle bireyler, fotorafçılar öğrenciler ve öğretmenler, şirketler, eğitim kurumları (okullar) nın yanı sıra küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin grafik tasarım, video düzenleme fotoğrafçılık, mobil ve web tasarımıı gibi ihtiyaçlarınızı  kusursuz olarak çözümleyen Dünya'nın 1 numaralı tercihi yazılım paketidir, İhtiyaçlarınıza yönelik ücretsiz analiz ve uygun fiyatlarla resmi lisanslama için bizi arayın... Adobe Creative Cloud paketi içinde yer alan Photoshop, Dreamweaver, Illustrator, Lightroom, After Effects, Premiere Pro, InDesign, Acrobat Pro ,Autocat başta olmak üzere tüm Adobe ürünlerini satın alabilirsiniz.

Tüm Adobe masaüstü yada mobil uygulamalarını hızlı ve en iyi fiyat garantisiyle tedarik edebilir, Lisanslı ve güncel kullanımın prestij ve gücünü işlerinize yansıtabilirsiniz. İşletmenize uygun ihtiyaç ve esnek çözümlere kolayca ulaşabilmek için bizi arayın. Bireysel ve kurumsal lisanslamanın yanı sıra kamuya yönelik avantajlı kampanyalarımız ile eğitim kuramlarının üniversite ve okulların lisanslama çözümlerinde de çok özel fiyatlarla yasal lisanslamadan faydalanabilirsiniz.

M

tumlesik-iletisimMultitek Firması
Multitek Firması apartman konuşma cihazları alanında en basit ürün diafon sisteminden gelişmiş ürün görüntülü interkom sistemine kadar çeşitli ürünü kendi birimlerinde geliştirmiştir. Özellikle büyük sitelere yönelik geliştirilen görüntülü/ görüntüsüz interkom sistemi yüzlerce daireden oluşan yerleşimlerde interkom hizmetleri yanında,bütün dairelerin birbirleriyle,güvenlikle, sosyal tesislerle konuşmasını sağlayan bir haberleşme sistemi görevini yerine getirmektedir.Multitek geliştirdiği özgün tasarım bazı ürün ve teknolojilerin patentini almış ve firma bunlarla ilgili çeşitli ödüller kazanmıştır.Firma ip tabanlı akıllı bina sistemleri üzerinde araştırma faaliyetlerine devam etmektedir..

Erişilebilirlik
Multitek Firması geliştirdiği fonksiyonel ve standart telefonlar sayesinde , son yıllarda pazara en fazla kablolu telefon cihazı sunan firmalardan biridir.Firma bunun yanıda sabit hat GSM şebekesi (FCT) dönüştürücü cihazları,VoIP gateway gibi internet ve network tabanlı tüketici cihazlarının araştırma ve geliştirmesine büyük önem vermektedir.

 

 

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.